431283667_406057205378765_2873257246218664330_n

Wielkanocna wymiana kartek świątecznych

W okresie przedświątecznym uczniowie klas VIa i VIb wzięli udział w międzyszkolnej wymianie kartek wielkanocnych w języku angielskim. Uczniowie samodzielnie wykonali je dla swoich rówieśników ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach. W odpowiedzi również otrzymali  wielkanocne życzenia.

Wymiana kartek miała na celu usprawnianie umiejętności językowych uczniów, wykorzystywanie nauczonych na lekcji języka angielskiego zwrotów w praktyce oraz podjęcie współpracy z inną szkołą.

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w przeprowadzenie akcji i wprowadzenie w świąteczny klimat.

Redakcja strony