Godziny dostępności

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI KLAS I – III

w roku szkolnym 2023/2024 I semestr

Nazwisko i imięnauczany przedmiotdzień
tygodnia
godzinanr sali
Ewelina Czajkowskaedukacja wczesnoszkolna kl. III aponiedziałek11:25 - 12:2576
Justyna Godlewskaedukacja wczesnoszkolna
kl. I a
poniedziałek12:35 - 13:35103
Ewelina Dębowskaedukacja wczesnoszkolna
kl. I a
środa12:15 - 13:15pokój ed. wczesnoszk.
Ewa Kućmierowska - Mireedukacja wczesnoszkolna
kl. I b
środa11:30 - 12:30100
Justyna Porowska - Grochowskaedukacja wczesnoszkolna
kl. I c
wtorek12:20 - 13:2097
Elżbieta Kalinowskaedukacja wczesnoszkolna
kl. II a
piątek12:15 - 13:15101
Marta Bagińskaedukacja wczesnoszkolna
kl. II a
wtorek12:15 - 13:15101
Jolanta Kłosekedukacja wczesnoszkolna
kl. II b
czwartek12:15 - 13:1569
Bożena Gutowska - Popławskaedukacja wczesnoszkolna
kl. II c
piątek12:15 - 13:1553
Karolina Jabłońskaedukacja wczesnoszkolna
kl. III a
środa13:05 - 14:0576
Patrycja Nazarkoedukacja wczesnoszkolna
kl. III a
środa11:30 - 12:3076
Małgorzata Uszyńskaedukacja wczesnoszkolna
kl. III a
wtorek11:30 - 12:3077
Joanna Szulborskaedukacja wczesnoszkolna
kl. III a
wtorek11:30 - 12:3083
s. PaulitaReligiawtorek13:25 - 14:25pokój ed.
wczesnoszk

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI KLAS IV

w roku szkolnym 2023/2024 I semestr

Nazwisko i imięNauczany przedmiotDzień tygodniaGodzinaNr sali
Baczewski Rafałwychowanie fizyczneponiedziałek10:30 - 11:30pokój wf
Biała Barbarawychowanie fizyczneponiedziałek14:20 - 15:20pokój wf
Bielesta Agatamatematykaponiedziałek13:15 - 14:15sala 2
Brzozowska MałgorzataEDBczwartek14:10 - 15:10sala 17
Decewicz Joannafizyka, chemiaczwartek14:10 - 15:10sala 6
Faszczewska Agnieszkawspomaganiewtorek11:35 - 12:35pokój nauczycielski
Fiedorczuk Łukaszwychowanie fizycznepiątek15:00 - 16:00pokój wf
Godlewska Edytajęzyk angielskipiątek7:40 - 8:40pokój nauczycielski
Gorczyca Małgorzatajęzyk angielskiczwartek9:30 - 10:30pokój nauczycielski
ks. Hryc Adamreligiapiątek14:10 - 15:10pokój nauczycielski
Jaroszewicz Renatawicedyrektorśroda14:30 - 15:30gabinet wicedyrektora
Jóźwiak Justynajęzyk angielskipiątek12:15 - 13:15sala 75
Kadłubowska Iwonawspomaganieśroda9:45 - 10:45pokój nauczycielski
Kalinowska Bożenaprzyroda, biologiaczwartek13:20 - 14:20sala 4
Kamianowski Andrzejwychowanie fizyczne,
historia
wtorek9:45 - 10:45pokój wf
Kobelak Annajęzyk niemieckiwtorek7:00 - 8:00sala 8 co dwa tygodnie
Koc Małgorzatadyrektorponiedziałek14:00 - 15:00gabinet dyrektora
Kostro Martajęzyk angielskiśroda14:10 - 15:10pokój nauczycielski
Kruszewska Krystynamatematykaczwartek7:45 - 8:45pokój nauczycielski
Kulesza Beatawychowanie fizyczneczwartek15:00 - 16:00pokój wf
Kulesza Katarzynakierownik świetlicypiątek13:00 - 14:00pokój n-li I-III
Leoniak Dorotabibliotekawtorek13:30 - 14:30biblioteka
Łubnicka Joannapsychologczwartek11:40 - 12:40sala 26
Matuszewska Katarzynahistoria, muzykaczwartek14:10 - 15:10sala 10
Michalska Katarzynajęzyk polski,
wych. świetlicy
środa13:30 - 14:30sala 10
Murawska Iwonajęzyk angielskiwtorek14:10 - 15:10pokój nauczycielski
Olędzka – Trojgo Katarzynamatematykaczwartek10:30 - 11:30pokój nauczycielski
s. Paulitareligiawtorek13:25 - 14:25pokój n-li I-III
Porzezińska Agnieszkainformatyka, technikaponiedziałek7:45 - 8:45sala 1
Rutkiewicz Janreligiaponiedziałek13:25 - 14:25sala 10
Rzymska Monikadoradztwo zawodowepiątek7:30 - 8:30sala 25
Sakowicz Renatapedagogwtorek12:00 - 13:00sala 26
Słonecka Elżbietamatematykawtorek12:15 - 13:15pokój nauczycielski
Sydoruk Katerynawychowawca
świetlicy
czwartek11:00 - 12:00świetlica
Śmigielska Mariaplastyka, technikawtorek14:15 - 15:15pokój nauczycielski

GODZINA DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI KLAS IV – VIII

w roku szkolnym 2023/2024 I semestr

Nazwisko i imięNauczany przedmiotDzień tygodniaGodzinaNr sali
Śmigielski Tomaszjęzyk polskipiątek13:25 - 14:25pokój nauczycielski
Tymiński Radosławhistoriaponiedziałek13:25 - 14:25pokój nauczycielski
Warsicka – Kaczyńska Marzenalogopedapiątek10:30 - 11:30gabinet logopedy
Wasilewska Izabelawspomaganieśroda7:40 - 8:40pokój nauczycielski
Wojno Izabelabibliotekawtorek13:30 - 14:30biblioteka
Wójcik Bernadetageografiaśroda7:00 - 8:00sala 4
Zaleska Renatawychowawca
świetlicy
poniedziałek13:00 - 14:00pokój n-li I-III
Zarzecka – Bucińska Emiliajęzyk polskiponiedziałek13:20 - 14:20sala 16
Zawistowska Paulinajęzyk polskipiątek7:40 - 8:40pokój nauczycielski
Zdziarska Monikawspomaganiepiątek9:35 - 10:35pokój nauczycielski