Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025

Szanowni Rodzice,

Informujemy iż, rekrutacja do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji. Zalogowanie się do systemu elektronicznego naboru będzie możliwe od 01 marca 2024 od godziny 8:00 pod wskazanym linkiem:

Wnioski oraz zgłoszenia będą również do pobrania na stronie szkoły i w sekretariacie , które wypełnione należy dostarczyć najpóźniej do dnia 22.03.2024 r. do godziny 15:00.

Kandydaci do klas pierwszych przyjmowani są na podstawie:

1. ZGŁOSZENIA – dotyczy dzieci z obwodu szkoły. Zgłoszenie można wypełnić w systemie elektronicznego naboru, wydrukować , podpisać i zanieść do szkoły obwodowej. Jeśli dziecko posiada orzeczenie dołączyć xero dokumentu.
  2. WNIOSKU – uczniowie spoza obwodu szkoły. Kandydaci spoza obwodu mogą być przyjęci jeżeli dana szkoła dysponuje wolnymi miejscami i kandydat spełnia kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Wniosek należy wypełnić w systemie elektronicznego naboru wydrukować ,podpisać i dostarczyć do szkoły. Jeśli dziecko posiada orzeczenie dołączyć xero dokumentu.

Zaraszamy

ZARZĄDZENIE BURMISTRZA MIASTA I HARMONOGRAM REKRUTACJI