IMG_20240322_103222_resized_20240322_103615991

Światowy Dzień Wody

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym przystąpiła do programu „Aktywni Błękitni – szkoła przyjazna wodzie”.

Misją programu jest promowanie wiedzy o zrównoważonej gospodarce wodnej, szczególnie w zakresie ochrony środowiska, sposobów oszczędzania wody oraz dbałości o nią.

W ramach programu podejmujemy wiele działań. Część z nich jest już zrealizowana, kolejne są ujęte w harmonogramie programu. Jednym z tych działań jest propagowanie 22 marca Światowego Dnia Wody. Uczniowie naszej szkoły z klas VII –VIII wykonali plakaty o tematyce związanej z racjonalnym gospodarowaniem wody w życiu codziennym. Prace te zostały wywieszone na korytarzu.

Opiekunowie projektu:

Bożena Kalinowska