DSC01317

Zaczęło się Tu, zabierzesz to ze sobą…

Pod takim hasłem uczniowie klas ósmych uroczyście pożegnali się z dyrekcją, wychowawcami oraz wszystkimi pracownikami SP1. „ Czas spędzony w tej szkole to nie tylko nauka, ale też mnóstwo wspólnych chwil, które zapamiętamy na zawsze”- tak wypowiadali się absolwenci naszej szkoły .

Ostatnie wspólne spotkanie uczniów rozpoczęło się bardzo uroczyście, wręczono nagrody, dyplomy i wyróżnienia. Z całego serca podziękowano wszystkim cudownym ludziom, których udało się  spotkać w „Jedynce.”

W przygotowanej części artystycznej  młodzież  starała  się pokazać w jaki sposób, przy udziale jakich narzędzi  i w jakich warunkach ukształtowała się na mądrych, kulturalnych i pełnych pasji absolwentów tej szkoły.

To, co zaczęło się tutaj, w murach naszej  szkoły, pozostanie  na zawsze. Z każdym krokiem, jaki postawią  w przyszłości , będą nosić ze sobą wspomnienia, wiedzę i wartości, które tu zdobyli. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej wyjątkowej podróży. To dzięki WAM Ci młodzi ludzie są  gotowi na kolejny etap  życia.

 

                                                                                                   Izabela Wasilewska, Iwona Murawska

Tagi: brak tagów

Comments are closed.