img_20240305_111956

Projektor w klasie IV C

Uczniowie klasy IV C wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w ramach Programu Projektor realizowaną przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości. Program łączy aktywnych studentów i skierowany jest do klas IV – VII szkół podstawowych z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców. Celem działań wolontariuszek jest aktywizacja i przeciwdziałanie wykluczeniu dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi w całe Polsce. Poprzez niekonwencjonalne zajęcia związane z tematyką szczęścia osobistego, świadomości medialnej czy ochrony planety dzieci rozbudziły w sobie nowe zainteresowania wzmacniając jednocześnie twórczy potencjał. Te nietypowe zajęcia, gdzie wszystko przebiegało zupełnie inaczej niż na lekcjach bardzo podobały się uczniom.
Pragniemy podziękować Programowi Projektor i kreatywnym studentkom, które poświęciły swój wolny czas i uwagę dla naszych uczniów rozwijając ich umiejętności interpersonalne jednocześnie inspirując do działania na rzecz szkolnej i lokalnej społeczności.

                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                          P.Zawistowska

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tagi: brak tagów

Comments are closed.