Apel, który się odbył 8 maja był wyjątkową okazją do uhonorowania uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli znakomite wyniki w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny”.
Sukces naszych uczniów jest dowodem na to, że w Jedynce nie brakuje młodych talentów, ambitnych i pracowitych osób, które z pasją rozwijają swoje umiejętności. Tak liczne grono laureatów w konkursie o zasięgu ogólnopolskim to ogromny powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.
W czasach, gdy poprawna ortografia stanowi niemałe wyzwanie, a język polski uchodzi za jeden z trudniejszych języków, osiągnięcia naszych uczniów zasługują na szczególne uznanie. Ich systematyczna praca, wiedza i zaangażowanie przyniosły wspaniałe rezultaty.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom:
📚 Klasy 4:
• Aleksander Kruszewski – 6 miejsce w kraju
• Franciszek Felczuk – 8 miejsce w kraju
• Miłosz Dąbrowski – 10 miejsce w kraju
📚 Klasy 6:
• Kacper Skłodowski – 8 miejsce w kraju
• Aleksandra Jabłońska – 10 miejsce w kraju
• Maja Śliwowska – 10 miejsce w kraju
📚 Klasy 8:
• Kinga Tymińska – 7 miejsce w kraju
• Julia Zawistowska – 7 miejsce w kraju
• Maja Faszczewska – 9 miejsce w kraju
• Łucja Jarząbek – 9 miejsce w kraju
• Amelia Kulka – 10 miejsce w kraju
Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz nieustającej satysfakcji z nauki. Brawo!
nauczyciele języka polskiego
