_strona2 (5)

Ortograficzne Orły z Jedynki – nasi uczniowie wśród najlepszych w Polsce!

     Apel, który się odbył 8 maja był wyjątkową okazją do uhonorowania uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli znakomite wyniki w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Ortograficzny”.

Sukces naszych uczniów jest dowodem na to, że w Jedynce nie brakuje młodych talentów, ambitnych i pracowitych osób, które z pasją rozwijają swoje umiejętności. Tak liczne grono laureatów w konkursie o zasięgu ogólnopolskim to ogromny powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

W czasach, gdy poprawna ortografia stanowi niemałe wyzwanie, a język polski uchodzi za jeden z trudniejszych języków, osiągnięcia naszych uczniów zasługują na szczególne uznanie. Ich systematyczna praca, wiedza i zaangażowanie przyniosły wspaniałe rezultaty.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom:

📚 Klasy 4:

• Aleksander Kruszewski – 6 miejsce w kraju

• Franciszek Felczuk – 8 miejsce w kraju

• Miłosz Dąbrowski – 10 miejsce w kraju

📚 Klasy 6:

• Kacper Skłodowski – 8 miejsce w kraju

• Aleksandra Jabłońska – 10 miejsce w kraju

• Maja Śliwowska – 10 miejsce w kraju

📚 Klasy 8:

• Kinga Tymińska – 7 miejsce w kraju

• Julia Zawistowska – 7 miejsce w kraju

• Maja Faszczewska – 9 miejsce w kraju

• Łucja Jarząbek – 9 miejsce w kraju

• Amelia Kulka – 10 miejsce w kraju

     Jesteśmy niezwykle dumni z Waszych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz nieustającej satysfakcji z nauki. Brawo!

                                                                                                                                                                           nauczyciele języka polskiego

Tagi: brak tagów

Comments are closed.